//

1 žingsnis iš 3

Rezervuoti studiją asmeninei praktikai

Norite pasinaudoti Dvasinių praktikų studija? Tai labai paprasta: tiesiog supildykite žemiau esančią pageidavimo formą, kurią sudaro tik 3 greiti žingsniai. Dauguma svetainės lankytojų tai atliko greičiau nei per 1 minutę!

  • Nurodykite Jums tinkantį studijos rezervavimo laiką.
  • Nurodykite savo kontaktus tolesnės komunikacijos tikslu.
  • Sutikite su taisyklėmis, pateikite studijos rezervavimo užklausą.

Nepasirinkote Reiki meistro
Nepasirinkote datos ir laiko

Pasirinkite Jums reikalingą studijos nuomos laiką, aprašykite savo praktikos esmę, reikalavimus ir pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

 

 

 

 

 

 

 

Studijos rezervavimo tikslu ir dėl tolesnės komunikacijos - mums reikia trupučio Jūsų duomenų. Tai daugumos nemėgstamas tačiau būtinas žingsnis, kurį atlikti tiesiog reikia:

  • Vardas reikalingas tam, kad Jus identifikuoti;
  • Telefono numeriu atsiųsime kelis SMS priminimus (neskambinsime).
  • Elekroniniu paštu atsiųsime pakvietimą į konkretų žaidimą ir atlyginimo instrukcijas.

Nenurodėte vardo
Nenurodėte telefono
instrukcijos atsiunčiamos e-paštu

Jei savo vardą ir kitus studijos rezrvavimui reikalingus duomenis įrašėte - pereikite į paskutinį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

 

Jūsų studijos rezervavimui reikalingi duomenis suvesti ir mes įtrauksime Jus į pageidaujančių pasinaudoti studija žmonių sąrašą, kai tik Jūs nuspausite užklausos pateikimo klavišą. Tačiau pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą mes negalėsime Jums išsiųsti studijos rezervavimo pasiūlymo ar patvirtinimo pranešimo, kol Jūs nesuteiksite mums teisės panaudoti šiuos Jūsų paties suvestus duomenis.

Jei nesutinkate, tada tiesiog išjunkite šį naršyklės langą.

Jei sutinkate ir norite rezervuoti studijos laiką - pažymėkite tai varnele ir spauskite atsiradusį "rezervuoti laiką" klavišą!


Invalid Input

Susipažinimas su svetainės privatumo politika ir sutikimas su pateiktų duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros (užklausos pateikimo) tikslais yra privaloma sąlyga, jei norite rezervuoti vietą Lila žaidime ir gauti apmokėjimo už paslaugas instrukcijas. Sutikite ir užbaikite šią užklausą, spausdami "Rezervuoti laiką".

Pažymėkite, kad Jūs - ne robotas

 


 

 

VšĮ Dvasinės praktikos
Kodas: 306112920
info@dvasines-praktikos.lt
+37061007071

Leela žaidimas Vilniuje:
Studija "in mind"
Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

Praktikos Kaune:
Studija "Dvasinės praktikos"
Kalantos g. 119-R1, Kaunas